Koro* 2 nov '15

door Bert Verhoye
Bert Verhoye
Bert Verhoye

 

Aan de kop van Theo Francken te zien is de perfecte pompoen nog niet voor dit jaar   *   Gelieve de arme vluchtelingen overigens niet lastig te vallen met halloween, die mensen krijgen een déjà vu   *  De Chinese gezinnen mogen voortaan twee kinderen hebben. En een gelakte eend   *   "Een tang van een vent, bestaat dat ook?" vraagt Linda De Win zich af   *   Welzeker, Linda. Wij noemen dat een trektang   *  630.000 euro, dat trekt Herman Van Rompuy, de CEO van de Europese Unie, omdat hij het winstgevend bedrijf heeft verlaten. De eerstvolgende drie jaar krijgt hij 170.000 euro per jaar "om de overgang naar een normaal leven gemakkelijker te maken" en vervolgens heeft hij tot zijn overlijden recht op 65.000 euro per jaar pensioen   *   Qua elektriciteitsverbruik zal hij niet op een peerke min of meer moeten kijken   *   La Homans heeft de middelen die naar de provincies gaan gecentraliseerd, lees: afgepakt en in haar eigen bodemloze zak gekieperd. De noodlijdende gouverneur van Limburg vraagt nu een vrijwillige bijdrage van tien euro per Limburger om zijn erfgoed als Bokrijk of het Gallo-Romeins museum in Tongeren voor instorten te behoeden. Tien euro per Limburger. En vijf euro per foetus of pas verwekte Limburger. En twee euro per zaad- of eicel. Zo komen we er wel   *   In Het Belang van Limburg is Jo Vandeurzen uitgeroepen tot de machtigste Limburger van 2015. De machtigste Limburger interesseert me niet, maar ik zou de rapste wel eens willen zien   *   Knack publiceerde een studie over de plaatsen waar mensen het minst graag worden aangeraakt   *   In hun portemonnee   *   De taal der tekens. Als IS-strijders de rechter wijsvinger omhoog steken, verwijzen zij naar het geloof dat Allah de enige god is   *   Als ik mijn rechter middenvinger omhoog steek, dan verwijs ik naar het geloof dat al die idioten de pot op kunnen   *    Als een West-Vlaming op TV komt, wordt hij al ondertiteld voor hij iets gezegd heeft   *   Zo te zien is de kapper van minister Trutteboom rechtstreeks aangesloten op het hoogspanningsnet   *    Volgens het Rekenhof speelt prins Laurent met zijn dotatie boomke-wies in café 't Mestputteke   *     Wij weten nu dat de prins naar de Colruyt gaat, maar zou het Rekenhof ons ook kunnen informeren wat hij zich daar precies aanschaft naast chips en cola?    *     Koro, het rubriekje dat de volledige informatie hoog in het vaandel draagt   *

LEES OOK
Bert Verhoye 17-07-2019

Koro 17 juli '19

Het rubriekje van Bert Verhoye waarin onze hysterische wereld geconfronteerd wordt met problemen, die geen problemen zijn.
Bert Verhoye
Bert Verhoye 12-06-2019

Koro 12 juni 2019

Het rubriekje van Bert Verhoye waarin onze hysterische wereld geconfronteerd wordt met problemen, die geen problemen zijn.
Bert Verhoye
Bert Verhoye 07-06-2019

Koro 7 juni 2019

Het rubriekje van Bert Verhoye waarin onze hysterische wereld wordt geconfronteerd met problemen, die geen problemen zijn.
Bert Verhoye